Editia 14 in Cupa OFFSIDE ARENA

Arhiva Editii Anterioare

Cupa “OFFSIDE ARENA”
Editia 14:
IANUARIE 2014

Va invitam sa participati la competitia de fotbal Amator, ce se desfasoara in baza sportiva “Offside Arena”, pe terenul de fotbal sintetic acoperit¬† din Bulevardul Metalurgiei nr 27, sector 4, Bucuresti, in perioadele de weekend:
– faza grupelor: 18-19 SI 25-26 IANUARIE 2014
– fazele eliminatorii : 1-2 FEBRUARIE 2014 – Optimi de Finala, Sferturi de finala, Semifinala si FINALA.
Se joaca fotbal de calitate, interactiv pe terenul sintetic de ultima generatie, dimensiuni 22m/43m, beneficiati de climatizare, vestiare moderne incalzite, dusuri apa calda, parcare privata, terasa acoperita unde puteti servi bauturi racoritoare.

Regulament

 

CASTIGATORII EDITIE 14 : JPP

CASTIGATORII EDITIEI 14

ECHIPE INSCRISE IN GRUPELE EDITIEI 14 
IN CUPA OFFSIDE ARENA
 
  18 IANUARIE 2014    19 IANUARIE 2014 
  SAMBATA   DUMINICA
GRUPA 1
 
GRUPA 2 SI 3
1 B&B 1 SUPERBET
2 ASE 2 JUVENTUS BUFTEA
3 MEDICAROM 3 FC BANEASA
4 MUSTANG  4 JPP
    5 CALIA PRESS 
6 ROCAZARE
7 WHITELAND
8 TANZ MANNSCHAFT
  25 IANUARIE 2014    26 IANUARIE 2014 
  SAMBATA   DUMINICA
GRUPA 4 SI 5  GRUPA 6 SI 7
1 RIVER  1 METROPOLIS
2 FC JIULUI  2 YOUNG BOYS
3 STRANIERII IT 3 BELIGI
4 CASA LUCA   4 HTDIV
5 REMILK 5 PRIORI CONSTRUCT
6 VENUS PANTELIMON 6 ALI ZONE
7 1 DECEMBRIE 7 STARTEAM
8 NISTOR CLUB 8 FPAR
Ordinea prezentata
este aleatorie, grupele finale vor fi trase la sorti in data de 16
ianuarie 2014.
 

TRAGEREA LA SORTI, 16 ianuarie 2014 
GRUPELE EDITIEI 14  IN CUPA
OFFSIDE ARENA 
  18 IANUARIE 2014    19 IANUARIE 2014 
  SAMBATA   DUMINICA
  GRUPA 1   GRUPA 2
1 MUSTANG 1 CALIA PRESS 
2 B&B 2 WHITELAND
3 MEDICAROM  3 SUPERBET
4 ASE  4 FC BANEASA 
      GRUPA 3
    1 TANZ MANNSCHAFT 
2 ROCAZARE
3 JUVENTUS BUFTEA 
4 JPP
  25 IANUARIE 2014    26 IANUARIE 2014 
  SAMBATA   DUMINICA
  GRUPA 4   GRUPA 6
1 NISTOR CLUB 1 YOUNG BOYS 
2 FC JIULUI 2 BELIGI 
3 CASA LUCA  3 ALI ZONE
4 1 DECEMBRIE  4 METROPOLIS 
  GRUPA 5   GRUPA 7
1 REMILK 1 PRIORI CONSTRUCT 
2 VENUS PANTELIMON  2 STARTEAM
3 STRANIERII IT  3 HTDIV
4 RIVER  4 FPAR 

PROGRAM MECIURI – Editia 14
in Cupa Offside ARENA 
  18 IANUARIE 2014, SAMBATA Scor   19 IANUARIE 2014, DUMINICA Scor
GRUPA 1 GRUPA 2
1 MUSTANG B&B 4-4 1 CALIA PRESS  WHITELAND 4-2
2 MEDICAROM  ASE  3-1 2 SUPERBET FC BANEASA  3-5
3 MUSTANG MEDICAROM  2-3 3 CALIA PRESS  SUPERBET 6-1
4 B&B ASE  5-3 4 WHITELAND FC BANEASA  1-6
5 MUSTANG ASE  9-7 5 CALIA PRESS  FC BANEASA  4-1
6 B&B MEDICAROM  2-2 6 WHITELAND SUPERBET 0-6

GRUPA 1 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
MEDICAROM  3 2 1 0 8 5 3 7
B&B 3 1 2 0 11 9 2 5
MUSTANG 3 1 1 1 15 14 1 4
ASE  3 0 0 3 11 17 -6 0
 

GRUPA 2 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
CALIA PRESS  3 3 0 0 14 4 10 9
FC BANEASA  3 2 0 1 12 8 4 6
SUPERBET 3 1 0 2 10 11 -1 3
WHITELAND 3 0 0 3 3 16 -13 0
GRUPA 3
  1 TANZ MANNSCHAFT  ROCAZARE 0-2
2 JUVENTUS BUFTEA  JPP 0-3
3 TANZ MANNSCHAFT  JUVENTUS BUFTEA  3-0
4 ROCAZARE JPP 1-6
5 TANZ MANNSCHAFT  JPP 3-2
6 ROCAZARE JUVENTUS BUFTEA  3-0
   

GRUPA 3 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
TANZ MANNSCHAFT  3 3 0 0 8 2 6 9
JPP 3 2 0 1 11 4 7 6
ROCAZARE 3 1 0 2 4 8 -4 3
JUVENTUS BUFTEA  3 0 0 3 0 9 -9 0
  25 
IANUARIE 2014, SAMBATA
Orele de joc    26 IANUARIE 2014, DUMINICA Orele de joc 
GRUPA 4 GRUPA 6
1 NISTOR CLUB FC JIULUI 1-4 1 YOUNG BOYS  BELIGI  3-1
4-1 CASA LUCA  1 DECEMBRIE  3-2 2 ALI ZONE METROPOLIS  4-1
3 NISTOR CLUB CASA LUCA  3-3 3 YOUNG BOYS  ALI ZONE 1-2
4 FC JIULUI 1 DECEMBRIE  3-1 4 BELIGI  METROPOLIS  5-6
5 NISTOR CLUB 1 DECEMBRIE  2-5 5 YOUNG BOYS  METROPOLIS  3-2
6 FC JIULUI CASA LUCA  3-1 6 BELIGI  ALI ZONE 2-5

GRUPA 4 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
FC JIULUI 3 3 0 0 10 3 7 9
CASA LUCA  3 1 1 1 7 8 -1 4
1 DECEMBRIE  3 1 0 2 8 8 0 3
NISTOR CLUB 3 0 1 2 6 12 -6 1

GRUPA 6 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
ALI ZONE 3 3 0 0 11 4 7 9
YOUNG BOYS  3 2 0 1 7 5 2 6
METROPOLIS  3 1 0 2 9 12 -3 3
BELIGI  3 0 0 3 8 14 -6 0
GRUPA 5   GRUPA 7
1 REMILK VENUS PANTELIMON  3-1 1 PRIORI CONSTRUCT  STARTEAM 4-3
2 STRANIERII IT  RIVER  0-3 2 HTDIV FPAR  6-0
3 REMILK STRANIERII IT  8-3 3 PRIORI CONSTRUCT  HTDIV 1-0
4 VENUS PANTELIMON  RIVER  1-1 4 STARTEAM FPAR  4-3
5 REMILK RIVER  5-4 5 PRIORI CONSTRUCT  FPAR  5-4
6 VENUS PANTELIMON  STRANIERII IT  8-2 6 STARTEAM HTDIV 3-3
GRUPA 5 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
REMILK 3 3 0 0 16 8 8 9
VENUS PANTELIMON  3 1 1 1 10 6 4 4
RIVER  3 1 1 1 9 5 4 4
STRANIERII IT  3 0 0 3 5 19 -14 0

GRUPA 7 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
PRIORI
CONSTRUCT 
3 3 0 0 10 7 3 9
STARTEAM 3 1 1 1 10 10 0 4
HTDIV 3 1 1 1 9 4 5 4
FPAR  3 0 0 3 8 14 -6 0
Se
califica : Primele 2 echipe din grupe si 

                 
cele mai bune 2 locuri 3
TRAGEREA LA SORTI
PENTRU OPTIMI DE FINALA
 

 
Clasamentul locurilor 3 :    Clasamentul locurilor 2: 
    Meci V E I GM GP Glv. Pct.     Meci V E I GM GP Glv. Pct.
GRUPA 1 MUSTANG 3 1 1 1 15 14 1 4 GRUPA 1 B&B 3 1 2 0 11 9 2 5
GRUPA 2 FC BANEASA  3 2 0 1 7 8 -1 3 GRUPA 2 SUPERBET 3 1 0 2 10 6 4 6
GRUPA 3 ROCAZARE 3 1 0 2 4 8 -4 3 GRUPA 3 JPP 3 2 0 1 11 4 7 6
GRUPA 4 1 DECEMBRIE  3 1 0 2 8 8 0 3 GRUPA 4 CASA LUCA  3 1 1 1 7 8 -1 4
GRUPA 5 RIVER  3 1 1 1 9 5 4 4 GRUPA 5 VENUS PANTELIMON  3 1 1 1 10 6 4 4
GRUPA 6 METROPOLIS  3 1 0 2 9 12 -3 3 GRUPA 6 YOUNG BOYS  3 2 0 1 7 5 2 6
GRUPA 7 STARTEAM 3 1 1 1 10 10 0 4   GRUPA 7 HTDIV 3 1 1 1 9 4 5 4
Clasamentul locurilor 1:     
    Meci V E I GM GP Glv. Pct.
GRUPA 1 MEDICAROM  3 1 1 1 15 14 1 4
GRUPA 2 CALIA PRESS  3 3 0 0 14 4 10 9
GRUPA 3 TANZ MANNSCHAFT  3 3 0 0 8 2 6 9
GRUPA 4 FC JIULUI 3 3 0 0 10 3 7 9
GRUPA 5 REMILK 3 3 0 0 16 8 8 9
GRUPA 6 ALI ZONE 3 3 0 0 11 4 7 9
GRUPA 7 PRIORI CONSTRUCT  3 3 0 0 10 7 3 9    

 

 
1 februarie  2014 ,
 SAMBATA
Orele de joc    2
februarie  2014,
DUMINICA
Orele de joc 
Fazele eliminatorii :  Fazele eliminatorii : 
OPT.1:  TANZ MANNSCHAFT – VENUS
PANTELIMON
6-2  1 OPT.4: 
REMILK – HTDIV 
4-4, 6-5
OPT.2:  JPP – CASA LUCA  6-2 2 OPT.5: 
ALI ZONE – MUSTANG 
3-1
OPT.3:  FC JIULUI – FC
BANEASA
2-2, dp 3-2 3 OPT.7: 
MEDICAROM – YOUNG BOYS 
2-4
OPT.6:  PRIORI CONSTRUCT – RIVER  3-2 5 SFERT 1: REMILK – TANZ MANNSCHAFT 1-4
OPT.8:  CALIA PRESS – 
B&B 
3-4 6 SFERT 2: FC JIULUI – PRIORI CONSTRUCT 4-3
    7 SFERT 3: YOUNG BOYS 
ALI ZONE
2-2, 4-3
  8 SFERT 4: JPP – B&B 1-0
9 SEMIFINALA 1 : TANZ MANNSCHAFT – YOUNG
BOYS 
3-0
10 SEMIFINALA 2 : 
FC JIULUI 
– JPP
1-4
11 FINALA MARE

TANZ MANNSCHAFT  – JPP

0-0, 1-2
 
 

 

 

 

Leave a Reply